Вероніка Шустер

Відкриття «Простору ландшафтної архітектури»

25 жовтня 2018

Простір Now!

В п’ятницю, 12 жовтня, в Студії ландшафтної архітектури KOTSIUBA відбулося відкриття-презентація Простору ландшафтної архітектури.

Місяць тому ми тільки мріяли, що об'єднаємо спільноту зацікавлених в розвитку ландшафтної архітектури людей. В п'ятницю на відкритті Простору ландшафтної архітектури ця мрія збулася. Сотня людей різних професій та віку зібралися в Студії ландшафтної архітектури KOTSIUBA, аби відсвяткувати початок нової історії ландшафтної архітектури в Україні та подискутувати про майбутнє українських міст.

Простір ландшафтної архітектури — некомерційний проект. Це перший в Україні простір-лекторій, фокусом якого є ландшафтна архітектура в контексті стратегічного розвитку міст.


 Відкриття "Простору ландшафтної архітектури" розпочалося з презентації задач простору засновником Студії та Простору Максимом Коцюбою. Після виступили ще 4 спікери:

  • Анна Бондар - заслужений архітектор України, колишня заступниця головного архітектора Києва (2015-2016), авторка книги «Архітектурні конкурси та конкурси розвитку територій: демократія в дії»
  • Анастасія Пономарьова - співзасновниця Urban Curators
  • Максим Головко - архітектор і учасник “Агентів Змін”
  • Марія Грищенко - дослідниця міст, соціологиня аналітичного центру Cedos 


За їхньою участю також відбулася панельна дискусія. А на завершення на всіх чекала вечірка.


Які напрямки розвитку Простору?


  1. створити законодавчу базу: впровадити професію ландшафтного архітектора та нові механізми створення громадських просторів;
  2.  освітні заходи з ландшафтного проектування;
  3.  в форматі лекцій та дискусій висвітлити всі етапи створення публічного простору від активації, залучення громади й просторового дослідження до соціології та економіки.

Впродовж перших 6 місяців в Просторі щотижня будуть проходити безкоштовні лекцій, воркшопів та дискусій з ландшафтного проектування та суміжних галузей.

З будь-яких пропозицій щодо Простору пишіть або приходьте в гості. Завжди раді співпраці. 


Нам важливо почути ваші коментарі щодо майбутнього розвитку ініціативи, тож будемо вдячні, якщо ви заповните коротку форму (3 хв) про розвиток Простору:

Strategy + design — Other Land

Web development — Perevorot.com