ПОСЛУГИ

Ми займаємося ландшафтним проектуванням комерційних об’єктів, міських територій та соціальними проектами. Все це не розрізнені напрямки роботи, а єдиний механізм створення якісно нового міста. Наша студія є тією сполучною ланкою, що об’єднує навколо однієї ідеї бізнес, владу та мешканців.

Наша мета — це щасливі люди, що почувають себе комфортно не тільки у своїх квартирах, а й у публічному просторі, який є зручним, цікавим та доступним для кожного. 

Етапи проектування території
1. Передпроектні роботи

Проводимо дослідження та аналіз території. На основі цих даних формуємо технічне завдання — основний документ для початку проектування. Там чітко визначені основні задачі та загальний напрям проектування, прикріплена витримка вихідної інформації. На цьому етапі опрацьовується максимальна кількість питань: як і хто буде користуватися територією, які виклики та сильні сторони проекту тощо. 

2. Концепція

Формуємо основну ідею та проектні рішення задач, що були визначені на першому етапі. 

3. Ескізний проект

Деталізуємо концепцію та видаємо ескізний проект у вигляді генерального плану та альбому зі схемами й візуалізаціями. Підбираємо матеріали, обладнання, рослини для визначення попередньої вартості реалізації. 

4. Проект

Проект — основне креслення, на якому вже узгодженні з архітектором, інженером, конструктором і замовником проектні рішення та враховані всі попередні зміни. Видаємо повний об'єм по матеріалах, основні відмітки по генеральному плану та розміщення дощоприймачів, специфікацію МАФ, елементів освітлення та зелених насаджень. На цьому етапі затверджуємо основні проектні рішення та вартість реалізації.

5. Робоча документація

Детально розробляємо робочі креслення: схему організації рельєфу, план покриттів, креслення розпланування, схему розміщення та деталізація МАФ, схему освітлення, дендроплан та схему влаштування квітників. Для того, щоб оптимізувати процес, використовуємо BIM-технології — інформаційну 3D модель з автоматичним розрахунком.

6. Авторський нагляд

Здійснюємо контроль за виконанням робіт згідно з проектом. 

Авторський нагляд — гарантія створення якісного простору. На етапі реалізації можуть з'явитися додаткова інформація та нові проектні обмеження, що потребуватимуть змін в робочій документації або розробки додаткових креслень. Ми готові до змін і забезпечуємо втілення всіх проектних рішень в життя. 

   

Strategy + design — Other Land

Web development — Perevorot.com