Генеральний план / Територія ЖК 'Echo Park'
Двір ЖК / Територія ЖК 'Echo Park'

Територія ЖК 'Echo Park'

Рік
2015
Локація
Україна, Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка
Тип
Площа
5,6 га
Замовник
'BD Holding'
Статус
Частково реалізовано
Виклик
Зберегти та підсилити відчуття природи у житті мешканців комплексу, адже у буденності мегаполісу людині бракує спокою, тиші та контакту з природою.
Рішення
В основу планування лягло максимальне збереження наявних дерев. Усі майданчики, відпочинкові зони та парко-місця запроектовані у ділянках з найменшою густиною насаджень.

Локація

Житловий комплекс розташований у невеличкому лісі біля озера, дорослі дерева навколо будинків створюють відчуття спорідненості людей з природою.

 / Територія ЖК 'Echo Park'

Генеральний план

На території знаходиться багато зон для відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків для різних вікових груп, затишний сквер в центрі житлового комплексу та великий парк з власною інфраструктурою на півдні.

 / Територія ЖК 'Echo Park'

Одна з основних переваг комплексу — використання технологій зелених дахів над критими паркінгами, з приватним місцем відпочинку для мешканців перших поверхів.

 / Територія ЖК 'Echo Park'
 / Територія ЖК 'Echo Park'

Проїзди в подвір'ях будинків виконано в один рівень з тротуарами та закриті для вільного доступу автомобілів. Це забезпечить комфортне пересування для мам з колясками та дітей. Комбіноване мостіння з ФЕМ та гранітної крихти візуально об'єднує двір.

 / Територія ЖК 'Echo Park'

Насадження

Основою для вибору декоративних насаджень слугував асортимент наявних дерев. Основними деревами є дуб болотний, береза корисна та сосна звичайна. Основною прикрасою стануть кущі азалії, які чудово підходять до умов хвойного лісу. Також будуть висаджені різні трави та багаторічні рослини: міскантус, анемона, астильба, папороть та пахісандра.

 / Територія ЖК 'Echo Park'

Студія ландшафтної архітектури 'KOTSIUBA'

Максим Коцюба, Марія Андрієнко, Анна Шуберт

Схожі проекти
Житло2018-2019 Україна, Київ, 1,4 га
Житло2018-2019 Україна, Київ, 0,2 га
Житло2018- Україна, Одеса, 3,4 га
Житло2016-2018 Україна, Львів
Житло2017-2019 Україна, Київ, 0,29 га

Strategy + design — Other Land

Web development — Perevorot.com