Територія ЖК 'Echo Park'

Рік
2015, 2019
Локація
Україна, Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка
Тип
Площа
5,6 га
Замовник
'BD Holding'
Статус
Частково реалізовано
Виклик
Зберегти та підсилити відчуття природи у житті мешканців комплексу, адже у буденності мегаполісу людині бракує спокою, тиші та контакту з природою.
Рішення
В основу планування лягло максимальне збереження наявних дерев. Усі майданчики, відпочинкові зони та парко-місця запроектовані у ділянках з найменшою густиною насаджень.

Локація

Житловий комплекс розташований у невеличкому лісі біля озера, дорослі дерева навколо будинків створюють відчуття спорідненості людей з природою.

 / Територія ЖК 'Echo Park'

Генеральний план

На території знаходиться багато зон для відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків для різних вікових груп, затишний сквер в центрі житлового комплексу та великий парк з власною інфраструктурою на півдні.

 / Територія ЖК 'Echo Park'

Одна з основних переваг комплексу — використання технологій зелених дахів над критими паркінгами, з приватним місцем відпочинку для мешканців перших поверхів.

 / Територія ЖК 'Echo Park'
 / Територія ЖК 'Echo Park'

Проїзди в подвір'ях будинків виконано в один рівень з тротуарами та закриті для вільного доступу автомобілів. Це забезпечить комфортне пересування для мам з колясками та дітей. Комбіноване мостіння з ФЕМ та гранітної крихти візуально об'єднує двір.

 / Територія ЖК 'Echo Park'

Насадження

Основою для вибору декоративних насаджень слугував асортимент наявних дерев. Основними деревами є дуб болотний, береза корисна та сосна звичайна. Основною прикрасою стануть кущі азалії, які чудово підходять до умов хвойного лісу. Також будуть висаджені різні трави та багаторічні рослини: міскантус, анемона, астильба, папороть та пахісандра.

 / Територія ЖК 'Echo Park'
Схожі проекти
Житло2017-2019 Україна, Київ, 0,29 га
Житло2017-2019 Україна, Київ, 1,4 га
Житло2018-2019 Україна, Київ, 0,2 га
Житло2016-2018 Україна, Львів

Strategy + design — Other Land

Web development — Perevorot.com