'Echo Park' Residential complex

Years
2015, 2019
Location
Ukraine, Kyiv region, Petropavlivska Borschagivka village
Type
Project area
5,6 ha
Client
'BD Holding'
State
Partly implemented
Challenge
To preserve and enhance the sense of nature in the life of the inhabitants of the complex, because in the everyday life of a megapolis, a person lacks calm, silence and contact with nature.
Solution
The basis for planning was the maximum preservation of existing trees. All areas, recreation zones and parking spaces are designed in areas with the lowest density of plantations.

Location

Житловий комплекс розташований у невеличкому лісі біля озера, дорослі дерева навколо будинків створюють відчуття спорідненості людей з природою.

 / 'Echo Park' Residential complex

Master Plan

На території знаходиться багато зон для відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків для різних вікових груп, затишний сквер в центрі житлового комплексу та великий парк з власною інфраструктурою на півдні.

 / 'Echo Park' Residential complex

Одна з основних переваг комплексу — використання технологій зелених дахів над критими паркінгами, з приватним місцем відпочинку для мешканців перших поверхів.

 / 'Echo Park' Residential complex
 / 'Echo Park' Residential complex

Проїзди в подвір'ях будинків виконано в один рівень з тротуарами та закриті для вільного доступу автомобілів. Це забезпечить комфортне пересування для мам з колясками та дітей. Комбіноване мостіння з ФЕМ та гранітної крихти візуально об'єднує двір.

 / 'Echo Park' Residential complex

Vegetation

Основою для вибору декоративних насаджень слугував асортимент наявних дерев. Основними деревами є дуб болотний, береза корисна та сосна звичайна. Основною прикрасою стануть кущі азалії, які чудово підходять до умов хвойного лісу. Також будуть висаджені різні трави та багаторічні рослини: міскантус, анемона, астильба, папороть та пахісандра.

 / 'Echo Park' Residential complex

'KOTSIUBA' Landscape architecture studio

Maksym Kotsiuba, Mariia Andriienko, Anna Shubert

Strategy + design — Other Land

Web development — Perevorot.com